Vyhledej
Novinky emailem
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

29 klientů Domova důchodců se zúčastnilo voleb

Redakce / 14.10.2021, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
I u nás byly hlavním tématem bezesporu volby do Poslanecké sněmovny, kterých se u nás zúčastnilo úctyhodných 29 voličů. Ostatní uživatelé neprojevili zájem.

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 14. 10. 2021Na třetí hodinu odpoledne dorazila komise s přenosnou hlasovací urnou, která voliče zkontrolovala dle platného občanského průkazu, vydala obálku s hlasovacími lístky, uživatel následně za plentou vybral svého kandidáta. Hlasovací lístek vložil do označené obálky, kterou vhodil do urny a odevzdal tak svůj hlas. Většina obyvatel odvolila na jídelně v přízemí, několik uživatelů volilo na pokojích, takřka z postele. Moc děkujeme panu Koníčkovi za bezproblémový průběh voleb. 

Během týdne jinak jsme nabídli standardní aktivity jako bylo Zpívání s kytarou, Bejvávalo a již zdomácnělé Bingo. 

V tomto týdnu pak nechybělo pondělní čtení, které bylo zaměřeno na Mariánské lázně. 

Navštívila nás paní kadeřnice a pedikérka a včera si velké množství našich uživatelů pochutnalo na dobrotách v odpolední Kavárničce. 

Pravidelně naše klienty navštěvují příbuzní, za což jsme velmi rádi. V minulém týdnu se pochlubila rodina od paní Bednářové novým přírůstkem do rodiny. Toto setkání si všichni moc užili. 

O našem Domově píše i časopis Babornoviny, kde je článek od Elišky Provazníkové o proběhlé akci Den krásy. Moc děkujeme Elišce za propagaci našeho Domova. 

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 411x
 
Hodnocení článku: