Vyhledej
Novinky emailem
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Co se děje > výstavy

Vernisáž Dne krásy - fotografií seniorů po proměně

Redakce / 10.10.2019, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Touto cestou srdečně zveme širokou veřejnost na Vernisáž výstavy Dne krásy, která se koná ve středu 16. 10. 2019 v 16:00 hodin v prostorách Krajského úřadu Královéhradeckého kraje na Pivovarském náměstí v Hradci Králové.

FOTOGALERIE - Vernisáž Dne krásy

Svojí účastí můžete společně s námi, sponzory a hlavně účastníky Dne krásy prožít slavnostní odpoledne na půdě Krajského úřadu v Hradci Králové, a pomoci nám tak tuto povedenou výstavu otevřít. 
Součástí tohoto setkání bude i možnost zakoupit si kalendář Dne krásy na rok 2020 i s plánovanými akcemi v Domově. Nebude chybět ani drobné pohoštění.

Jak probíhal Den krásy 

Tato netradiční akce proběhla na jaře v prostorách Domova důchodců v rámci projektu Ježíškových vnoučat. Dorazily k nám kosmetičky Eliška a Alena z BABOR salonuz Hradce Králové, dále s sebou přivezly úžasnou kadeřnici Zuzku a fotografa Mariho. Uživatelé, kteří měli chuť a zájem, se tak mohli nechat zdarma zkrášlit od těchto profesionálů a nechat se na místě zároveň vyfotit. Nakonec se celé procedury zúčastnilo 14 uživatelů Domova. Přes počáteční nedůvěru a lehké obavy si všichni účastníci návštěvu v salonu krásy moc užívali. Někteří zažili něco podobného poprvé v životě. Proměna byla leckdy tak velká, že ani pracovníci téměř uživatele nepoznali, jak byli krásní. Po celém kolečku v salonu krásy ještě následovalo focení v reminiscenční místnosti Domova, kde fotograf Mari každému doporučil, jak by měl stát, sedět, komu by slušel jaký klobouček či kytička. 
Výsledkem jsou úžasné fotografie, ze kterých mají všichni účastníci velkou radost a krásnou památku. Navíc z těchto fotografií před a po vznikla výstava, která nyní zdobí zdi Domova.  Moc děkujeme nejen my, ale i zkrášlení uživatelé našim Ježíškovým vnoučatům z BABOR salonu v Hradci Králové, kadeřnici Zuzce a fotografovi Marimu za celý pohodový den, úžasně odvedenou práci a pro některé i splněný velký sen. 

Mgr. Josef Šimek 
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. 


Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1732x
 
Hodnocení článku: