Vyhledej
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Firmy v regionu

Nabídka pro firmy a živnostníky Královédvorska

Redakce / 24.03.2020, Jaroměřsko
Firmy a živnostníci Královédvorska, informujte na našich stránkách o vaší aktuální činnosti v době karantény. Máte otevřeno? Vozíte jídlo? Zboží? Máte e-shop? Výdejní okénko? Poskytujete služby přes internet? Hledáte zaměstnance? Nabízíte volné kapacity?
 
Jak na to?
Pošlete informace o vaší firmě/podnikání do systému portálu Královédvorsko.cz PŘÍMO ZDE. Můžete nahrát fotky, přidat odkaz na video - pokud máte (není nutné), název firmy, do popisu napište informace o vaší firmě - stručný popis činnosti a zejména aktuální otevírací, či provozní dobu, sortiment. A hlavně aktuální informace - zkrátka, co máte na srdci. Povinné jsou pouze položky označené červeně. Položky oddíl/spolek/klub si nevšímejte :-)

Kde se informace o vás objeví?

Vámi zaslané informace zpracujeme a zařadíme do správné kategorie v rubrice Firmy v regionu a pošleme vám e-mail, abyste si zápis překontrolovali. V mailu bude i návrh na post na Facebook Královédvorska. Pokud oboje schválíte, tak nám pošlete vaše IČO a částku, na kterou si můžeme vystavit fakturu, kterou vám obratem zašleme. Jakmile nám přijde platba, tak informaci o vaší firmě neprodleně zobrazíme na titulní stránce portálu Královédvorsko.cz a také na Facebooku portálu Královédvorsko. A věříme, že odtud si informace najdou cestu k vašim zákazníkům.

Proč je cena DOBROVOLNÁ?

Chápeme, že současný stav je pro všechny náročný - i my jsme přišli o sjednané zakázky na následující měsíce a pracujeme sice naplno, ovšem "zadarmo", protože informovat občany nebylo nikdy důležitější. Někdo může i nyní pracovat naplno s dobrým finančním krytím, někomu to půjde hodně ztěžka. Cenu proto necháme dle vašich možností. Ať už to bude 500 Kč, nebo 5000 Kč, částku necháme na vás. Kromě efektu pro vaše podnikání tato částka podporuje fungování našeho portálu. A my chápeme, že jiné možnosti má klempíř ve své dílně a jiné velká firma o desítkách zaměstnanců. 

Věříme, že portál, který čte 3-6000 lidí denně a který má 6000 fanoušků na svých facebookových stránkách, může pomoci jakémukoliv podnikání, či službě. A věříme také, že z firem, které s námi takto začnou spolupracovat v době krize, se časem stanou naši dlouhodobí obchodní partneři. V našem regionu je taková spolupráce základem vzájemné podpory.
Nabízíme i další služby - videoprodukci, konzultace týkající se nastavení strategie vašeho marketingu, sociálních sítí, nebo reklamu v regionu offline či na našich dalších zpravodajských portálech - Jaroměřsko.cz a ZvičinaTV.cz, popřípadě na několika našich spřátelených regionálních facebookových stránkách s celkovým počtem více než 20 000 fanoušků.

Pokud reklamu na našem portálu nepotřebujete, ale rádi byste nás podpořili, zavolejte nám nebo napište na níže uvedený e-mail.

Vaše informace nahrajte PŘÍMO SEM. Pár fotek, název firmy, adresa, otevírací doba, telefon, e-mail, web, facebook a popis aktuální situace. Vaše fakturační údaje, nebo jen IČO a hlavně částku na jakou můžeme vystavit fakturu :-) 
Informace lze poslat také na e-mail: info@kralovedvorsko.cz

Firmy, které nabídku využijí, budou také v souvisejících článcích níže.

Kateřina Sekyrková a Jan Holan

Komunikační agentura MEOB, s.r.o. 
tel.: 602 308 878,  732 521 835
Regionální portál www.Kralovedvorsko.cz


 

Související články
Elektro Teichmanovi - objednávky po telefonu, nebo na eshopu. Rozvoz po okolí zdarma
Rondo music - Antonín Šturm a Petr Simon opravují a prodávají nástroje i nyní
Jaroslav Flégr - Fletcher - prodej a servis mobilních telefonů
Otevřené prodejny a výdejny ve Dvoře Králové (platné k 24. 3. 2020)
Pivovarská prodejna TAMBOR je v provozu a když budete znát heslo, tak dostanete slevu
Restaurace Country saloon rozváží hotová jídla ve všední dny i o víkendu
Pavel Černý, manipulační technika
JUDr. Josef Pojezdný - advokátní kancelář

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1142x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
Kontakt


Domov důchodců 
Dvůr Králové nad Labem

Roháčova 2968
544 01  Dvůr Králové nad Labem

Příspěvková organizace zřízená Královéhradeckým krajem
Kontakty:
E-mail:
Tel.: 499 321 891 
Web: http://www.domovdknl.cz/
Fcb: https://www.facebook.com/domovdknl/

Kalendář akcí