Vyhledej
Šikovné nákupy
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

Malí sněhuláci udělali seniorům dětskou radost

Redakce / 16.01.2021, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Tento týden jsme využili toho, že napadll sníh, a plácali jsme sněhuláky. Ještě nás čekalo povánoční uklízení a také rozdávání posledních vánočních dárečků.
 

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 15. 01. 2020

Začátkem tohoto týdne jsme ještě rozdávali dárečky od Ježíška. Tím byla tentokrát paní Sýkorová s balíčky od firmy Oriflame. Obdarovanými byli naši zaměstnanci. Aby bylo vše spravedlivé, uspořádali jsme losování, které proběhlo taháním z klobouku. Výherci byli překvapeni milým dárkem. Moc děkujeme p. Sýkorové za krásné balíčky!

V tomto týdnu nás navštívila paní redaktorka Jana Házová z Českého rozhlasu Hradec Králové, aby si natočila reportáž o naší výstavě s názvem Jak jsme zvládli / zvládáme Covid. Vyzpovídala jak paní ředitelku, tak i aktivizační pracovnice, kteří se na instalaci podílely. V éteru Českého rozhlasu Hradec Králové by tato reportáž měla jít během soboty. Můžeme již nyní poodhalit informaci, že tuto výstavu plánujeme představit veřejnosti na Krajském úřadu v Hradci Králové koncem měsíce června.

Společně s uživateli jsme začali pomalu uklízet vánoční výzdobu. Po delší době jsme se potkali s Aničkou u Chytrých hlaviček. Příjemné chvilky jsme strávili u vzpomínání a čtení. 

Využili jsme také toho, že napadl sníh a uplácali malé sněhuláky. Posadili jsme je na talíře a přinesli pro potěšení našim obyvatelům. Radost, kterou z nich měli byla veliká.

V příštím týdnu začne v Domově očkování klientů a zaměstnanců proti Covidu. Věříme, že se vše podaří zvládnout a že nás tento krok posune zase více k „normálu“.

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 351x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět