Vyhledej
Novinky emailem
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

Seniory potěšily osobní dopisy od studentů střední školy z Dobrušky

Redakce / 7.01.2022, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Rádi bychom se ještě jednou poohlédli na vánočními svátky. Velmi mile nás překvapila aktivita naší spolupracující Střední průmyslové školy elektrotechniky a informačních technologií z Dobrušky. Studenti prvního ročníku napsali některým našim uživatelům osobní dopisy. Mezi svátky byly dopisy doručeny adresátům. Ti byli velmi mile překvapeni.

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 7.1.2022


Se zájmem si je několikrát pečlivě pročetli a v brzké době se chystají odpovědět. Dopisování mezi studenty a našimi seniory je další milou aktivitou v rámci projektu Spojujeme generace. 
Velmi děkujeme za vaši pozornost!

Jedno netradiční překvapení čekalo o Vánocích na naši uživatelku. Mohla si sednout pod stromeček do slámy a zavzpomínat tak na dětství, kde právě takovou tradici dodržovali. Inspirujme se naší uživatelkou a dovolme si být někdy „dětmi“. Svět bude určitě krásnější!

Ve čtvrtek 30. prosince 2021 se konala vánoční ekumenická bohoslužba zástupců všech tří místních církví. Aničko, pane Chalupski a pane Stejskale, moc děkujeme!

V novém roce už nás stihla navštívit Anička s Chytrými hlavičkami, kde uživatelé mohli potrápit své mozkové závity a zároveň se hezky pobavit. 
Navštívila nás také paní kadeřnice. Zazpívali jsme si s kytarou s Lenkou, užili si Kavárničku a zavzpomínali při Bejvávalu. Při individuálních aktivitách jsme se věnovali ručním pracím, konkrétně háčkování při poslechu hitů Karla Gotta. 

Nezanedbáváme ani našeho králíka!

Dovolte, abychom vám ještě jednou popřáli všechno nejlepší, a hlavně hodně zdraví a pohody v novém roce 2022. 

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem


Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 131x
 
Hodnocení článku: