Vyhledej
Šikovné nákupy
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Neziskovky

Do Domova důchodců dorazila na Vánoce i Ježíškova vnoučata

Redakce / 10.01.2021, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
V novém roce se vám opět hlásíme a přinášíme nové zprávy z Domova. Nejprve Vám ještě jednou přejeme do nového roku hlavně hodně zdraví, pohody a osobních úspěchů, ať je tento rok alespoň o kousek lepší než ten minulý. Ohlédněme se ještě za obdobím Vánoc a konce roku.
 

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 08. 01. 2020

Dne 22. 12. 2020 jsme se dopoledne sešli u vánočního punče a cukroví na jídelnách a zjistili, že Ježíškova vnoučata nám pro stromečky nadělila dárky. A že jich bylo opravdu velké množství. Moc a moc děkujeme všem vnoučatům, která nás obdarovala a udělala tak obrovskou radost našim uživatelům. 
Plánovaný společný předvánoční společný oběd zaměstnanců a uživatelů jsme museli v tradiční podobě z důvodu vládních nařízení zrušit, paní ředitelka ale přednesla slavnostní přípitek a s každým uživatelem si přiťukla. Pak už následovala polévka s játrovými knedlíčky a svíčková s knedlíkem. 
Děkujeme pracovnicím kuchyně, svíčková byla vynikající.
Abychom nezapomínali na naše zaměstnance, připravili jsme pro ně malé občerstvení, které jsme umístili do prostor společenské místnosti a ve volných chvílích jsme se tu mohli u šálku kávy a dobrého jídla občerstvit. Bylo to moc milé!
V průběhů vánočních svátků jsme se tu také sešli na ekumenické bohoslužbě, za přítomnosti duchovních místních církví.

Děkujeme vám za to, že jste si mezi svátky udělali na své blízké čas, potěšili je návštěvou nebo jste je vzali k sobě domů. Čas, který s nimi trávíte nejde ničím nahradit… I nadále platí pravidla návštěv tak, jak jste zvyklí.

Ještě jednou vše dobré do všedních dní nadcházejícího roku…

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 454x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět