Vyhledej
Šikovné nákupy
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

Do Domova důchodců se postupně vrací kmenoví zaměstnanci

Redakce / 6.11.2020, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Stále probíhá pravidelné testování zaměstnanců i klientů na přítomnost viru SARS-CoV-2. Výsledky potvrdily pozitivitu ještě u několika dalších klientů, při posledním testování už žádný ze zaměstnanců pozitivitu nevykázal.
 
Stále pracujeme v ochranných pomůckách a dodržujeme všechna epidemiologická nařízení. 

Za hladký průběh testování velmi děkujeme našim sestřičkám, které se na odběrech podílí a vedou o nich přesnou evidenci, vážíme si spolupráce s Městskou nemocnicí Dvůr Králové nad Labem. Zvláštní poděkování patří oddělení mikrobiologie a imunologie Oblastní nemocnice Trutnov, a.s., které nám vychází vstříc a pravidelně nám rezervuje kapacitu své laboratoře pro zpracování odebraných vzorků. Moc děkujeme!

Postupně se začíná stabilizovat i personální situace. Postupně se od středy také začínají vracet kmenoví zaměstnanci. I když jsou to zatím jen jednotky, jsme za to velmi vděčni. I oni sami jsou velmi rádi, že již mohou svým kolegyním v nelehké situaci pomoci. Z velkého množství nových zaměstnanců a dobrovolníků, kteří v minulém týdnu nastoupili, se již většina z nich dobře zapracovala a jsou užitečnými a platnými členy našeho týmu. I jim patří náš velký dík a obdiv za to, že vydrželi a nevzdali to! 

Od úterý jsme zprovoznili opět, stejně jako na jaře, hlášení do místního rozhlasu. Krátké zprávy mají na starost aktivizační pracovnice a uživatelé se mohou dozvědět, co bude dobrého k jídlu, jaké bude počasí, novinky ze světa, sportu a další zajímavosti. 
 
Dnes se mělo uskutečnit plánované Vzpomínkové setkání na zemřelé v uplynulém roce. Z důvodu karantény jsme byli nuceni akci zrušit. Věříme, že se nám podaří najít jiný vhodný termín v době, kdy to bude možné.

S rodinnými příslušníky jsme v kontaktu. Nadále platí, že pokud se změní zdravotní stav některého z blízkých, budeme je informovat. 

Velmi děkujeme za vaši obrovskou podporu, kterou nám vyjadřujete. Děkujeme za vitamíny, sladkosti a dobroty, kterými nás rozmazlujete. 
Věříme, že společně s vámi to zvládneme!

Lída Lorencová a zaměstnanci 
Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem

Seznam ZprávyDo Domova Důchodců ve Dvoře Králové nastoupil jako dobrovolník také reportér zpravodajského portálu Seznam zprávy Jan Novák. Přečtěte si jeho článek ZDE.


Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 

Související články
Reportér popisuje zblízka práci personálu ve dvorském domově důchodců z pozice dobrovolníka

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 371x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět