Vyhledej
Šikovné nákupy
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

Do domova důchodců se vrátily běžné aktivity, senioři si užili on-line koncert

Redakce / 21.12.2020, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
V tomto týdnu se již rozběhl pravidelný týdenní program aktivizace, kdy uživatelé v menších skupinkách mohli navštívit aktivitu na kterou byli zvyklí a kterou mají v oblibě. Zpestřením v tomto týdnu byl online koncert pana Smigmatora, který zpíval z prostor Hankova domu a vše se přenášelo přes internet. Několik posluchačů se přišlo podívat a poslechnout swingové hity.
 

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 18. 12. 2020


Ve čtvrtek se konala adventní ekumenická bohoslužba za přítomnosti zástupců všech místních církví. Jsme moc rádi, že jsme se po delší odmlce mohli v této době zase potkat. Novou kapli jsme začali využívat i pro čtení s Lenkou, která si své publikum také pomalu nachází.

Připravujeme se také na úterní „neformální dopoledne s uživateli“, kde po snídani začneme s předáváním dárků od Ježíškových vnoučat a přáníček, které vyrobily místní mateřské a základní školy – všem velké DÍKY. Atmosféru si zpříjemníme koledami, vánočním punčem, a cukrovím. Následovat bude společný slavnostní oběd uživatelů a zaměstnanců, součástí, kterého bude i přípitek s paní ředitelkou. Pevně věříme, že si všichni tento den užijeme a že se společně naladíme na nadcházející svátky.

Děkujeme Vám, že již plánujete návštěvy u Vašich blízkých na svátky, včetně jejich případného pobytu u Vás doma, paní Karlová je Vám v tomto ohledu k dispozici. Budeme velmi rádi, když se nám organizačních důvodů podaří domluvit všechny termíny do 22. 12. 2020.

Přejeme Vám, abyste poslední přípravy na svátky zvládli, pokud možno v klidu a s nadhledem.

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 467x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět