Vyhledej
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

Léto je přivítáno! Tradiční akce v Domově důchodců potěšila nejen klienty

Redakce, / 14.06.2023, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Vše se v posledních týdnech točilo okolo akce Vítání léta.

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 08. 06. 2023


Společnými silami zaměstnanci dokončili jarní úklid zahrady. S uživateli jsme si připravili girlandy na výzdobu, uklidili zahradu a postavili všechny stany a výzdobu na pátek 26.5.2023. Odpoledne plné zábavy, koncertů, dobrého jídla a pití se povedlo. Všichni příchozí si užili koncerty kapel Muzikant revival, Marshals a Martina Maxy s doprovodem. Nechybělo ani vyžití pro děti, a to v podobě malování na obličej či obřího Ufo skákacího hradu. Zpestřením byla i tombola o zajímavé ceny a vystoupení kynologického oddílu z Opatovic nad Labem a Dvora Králové. Děkujeme všem účinkujícím a pejskařům, kteří se svými mazlíčky potěšili naše uživatele. Poděkování patří i všem sponzorům akce. Za přípravu a nadšení děkujeme našim zaměstnancům, kteří se o Vás po celé odpoledne starali. 
Již nyní se těšíme na další ročník této akce, který proběhne v roce 2025. 

Také jsme se zúčastnili sportovních her v Domově pro seniory Pilníkov, kam jsme vyslali dva zástupce. Podařilo se nám vyhrát první místo v kuželkách, třetí místo obsadila naše aktivizační pracovnice Lenka v pojídání melounu. Moc děkujeme Pilníkovu za skvělou organizaci a pohodovou každoroční akci. 

Mnoho aktivit, a to jak skupinových, tak individuálních se uskutečnilo i venku. Počasí nám totiž poslední dobou přeje, a tak jsou uživatelé rádi na čerstvém vzduchu. To si užili například při Bejvávalu nebo Zpívání s kytarou. Při individuálních aktivitách jsme navštívili obchod, restauraci, kavárnu, někteří si mohli užít nedělní siestu s lavorovou koupelí na terase. Obyvatelé si také zkrášlili své balkony a terasy, kde mají vysázené různé květiny či plodiny, následně se pak o vše starají. Někteří si naopak raději zaháčkují či se pomazlí s naším králíkem. 

Příští týden se mohou naši uživatelé těšit na Miniolympiádu, kde budou soutěžit v pěti disciplínách. Všichni se již nemohou dočkat a pomalu ladí svojí sportovní formu.
Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Fotogalerie z akce Vítání léta na Rajčeti Domova zde:
https://domovdknl.rajce.idnes.cz/2023_Vitani_leta_26.5.2023/

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přečteno 122x