Vyhledej
Novinky emailem
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

Na mezinárodní den žen nezapomněli ani v Domově důchodců

Redakce / 10.03.2021, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
I uplynulý týden jsme si podle možností užili při různých činnostech a aktivitách.

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 9. 3. 2021

Hned v pondělí si mohli obyvatelé zazpívat oblíbené písničky s Petrem, který zastoupil za Lenku. 
Ve středu jsme se dočkali tolik oblíbené Kavárničky, kde se nás sešlo opravdu velké množství. Poseděli jsme si u dobové muziky, zakousli něco dobrého, nechyběl ani panáček, a dokonce došlo i tanec. Bylo to opravdu veselé odpoledne. 
Paní Flaksovou v týdnu s rodinou navštívil i její pejsek, který jí udělal velkou radost. Pejsci nás pravidelně navštěvují téměř každý týden, vždy je to pro nás velké zpestření. 
Koncem týdne jsme vyráběli přání k pondělnímu svátku MDŽ, která se moc povedla. 
Ti, kteří se necítili výtvarně zdatně si mohli zahrát třeba Člověče nezlob se nebo jiné deskové hry. Včera, o svátku Mezinárodního dne žen, pánové popřáli našim dámám a předali jim přání a květiny. Pro všechny to bych zase moc pěkný den.

A aby toho nebylo málo, voňavé dárečky nám pro zaměstnankyně k svátku přinesla i paní Sýkorová. Moc děkujeme!

Od dnešního dne platí nová mimořádná opatření týkající se testování zaměstnanců, nově opatření řeší i testování klientů. Antigenními testy se budou jednou za týden vyšetřovat klienti (stejně jako zaměstnanci), kteří neproděli onemocnění Covid a nejsou očkovaní. Testovat se nebudou ti, kteří Covid prodělali, ale od pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní, dále osoby, které mají vystavený certifikát Ministerstva zdravotnictví o provedeném očkování a od druhé dávky očkovací látky (v případě dvoudávkového schématu) uplynulo nejméně 14 dní nebo osoby v terminálním stadiu onemocnění.

V průběhu příštího týdne bychom se rádi domluvili s očkovacím místem – městskou nemocnicí ve Dvoře Králové nad Labem o očkování těch, kteří z nějakého důvodu nemohli nebo nechtěli být naočkováni v první vlně. 

Pevně věříme, že opatření, která děláme, nám umožní v dohledné době ještě větší a bezpečný kontakt s Vašimi blízkými tady u nás i mimo Domov.

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 570x
 
Hodnocení článku: