Vyhledej
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

Rozbalování dárků v Domově důchodců - poděkování Ježíškovým vnoučatům

Redakce, / 25.12.2023, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Ve středu 20. prosince v dopoledních hodinách se naši uživatelé již nemohli dočkat Vánočního posezení. Tato akce je vždy spjata s poslechem vánočních koled, slavnostní pohodou atmosférou, a hlavně s rozbalováním dárků, které nám tu zanechaly buď rodiny nebo je dopravila Ježíškova vnoučata.

FOTOGALERIE - Vánoční posezení – 20.12.2023


Celou akci zpestřil aktivizační pracovník Petr, se kterým jsme si mohli zazpívat vánoční koledy. Kuchařky připravily cukroví a vánoční punč, čímž krásnou atmosféru ještě vylepšily. Poté již následovalo rozbalování dárků, a že se jich pod stromečkem urodilo. Všichni uživatelé byli překvapeni, co všechno jim Ježíšek nadělil. Ještě jednou všem Ježíškovým vnoučatům a ostatním dárcům děkujeme.
Po rozbalování dárků se všichni zaměstnanci sešli společně s uživateli na jídelnách u společného stolu, kde se podával slavnostní oběd. Polévka s játrovými knedlíčky a hovězí svíčková s knedlíkem a brusinkovým terčem. 

Před obědem všem zúčastněným popřála paní ředitelka hezké svátky a s každým si přiťukla. Všichni jsme si celý slavnostní den užili. 

Přejeme všem poklidné poslední adventní dny, krásné Vánoce a do nadcházejícího roku hodně zdraví. 

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přečteno 160x