Vyhledej
Šikovné nákupy
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

Senioři sáňkovali okolo Domova důchodců, druhé očkování již mají za sebou

Redakce / 15.02.2021, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Mezi aktivity v tomto týdnu patřilo i sáňkování okolo Domova, kdy jsme využili ideálních sněhových podmínek. Někteří obyvatelé dokonce sáňkovali poprvé v životě, jiní zase zavzpomínali na mladá léta.
 

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 15. 2. 2021

Další moderní inovací bylo vyzkoušení virtuální reality pomocí brýlí Kaleido, kde si uživatelé mohli projít různá města či přírodní památky. Zprovoznili jsme i Kukátko, prostřednictvím kterého můžeme nakouknout do útrob místního Safari Parku pomocí online kamery a podívat se skoro až do jednotlivých výběhů.

Naplno si užíváme i víkendové aktivity, který byly tentokrát zaměřené na výtvarné činnosti a vytváření lojových koulí pro ptáčky. V týdnu nechyběly tradiční aktivity jako herní dopoledne, zpívání s kytarou, čtení, vzpomínání a další.

Ve čtvrtek čekala naše uživatele druhá dávka očkovaní, kterou absolvovali bez větších problémů. O den dříve byli naočkováni i zaměstnanci.

S ohledem na platná krizová opatření jsme byli nuceni upravit způsob návštěv, který by měl platit do konce nouzového stavu – tedy do 28. 2. 2021. V kontaktu s Vámi je Mgr. Lucie Karlová na telefonním čísle 724 885 909. Pokud potřebujete svým blízkým něco vyřídit nebo předat, rádi vše zajistíme. Nadále platí to, že pokud se změní zdravotní stav některého z Vašich blízkých, budeme Vás informovat.

I když máme pocit, že opatření nemají konce, pokusme se být k sobě ohleduplní, vstřícní a laskaví. Věřme tomu, že každá drobnost, kterou uděláme někomu radost, má smysl…

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 704x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět