Vyhledej
Novinky emailem
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

Senioři se poměřili v pětiboji - Miniolympiáda v Domově důchodců

Redakce / 1.07.2021, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
V minulém týdnu nás čekalo opět mnoho zajímavých věcí a akcí. Mezi klasické aktivity, které jsou pravidelně zařazovány mohli uživatelé navštívit čtení se Šárkou, Chytré hlavičky s Aničkou, Zpívání s Lenkou či oblíbenou kavárničku.

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 30. 6. 2021


Zažili jsme ještě dvě větší akce. Ta první - tradiční Miniolympiáda, kdy si uživatelé zahráli na olympioniky a poměřili své síly v pětiboji. Po skvělých výkonech všech účastníků samozřejmě nechybělo dobré jídlo a pití. Po sečtení všech bodů následovalo i vyhlášení prvních pěti nejlepších. Uživatelé si celou akci moc užili a již nyní se těší na příští rok. Moc děkujeme panu starostovi Jarolímovi za pomoc na jednom z olympijských stanovišť. 

Další akce, která se konala v pondělí 28. června byla Vernisáž výstavy Život je teď. Sešli jsme se tentokrát na půdě Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Celé odpoledne se neslo ve slavnostním duchu. Účastníci mohli shlédnout fotografie z akcí Domova - Loučení s létem 2020 a letošní Vítání léta, fotografie a informace z doby Covidu a fotografie z focení uživatelů v místní Základní kynologické organizaci v roce 2020 a v Safari Parku v roce letošním. 
Přípitkem jsme pokřtili kalendář na rok 2022, předali pomyslnou štafetu pro focení klientů v příštím roce. To by se mělo uskutečnit v Národním hřebčínu v Kladrubech nad Labem. Během celého odpoledne, kterého se účastnili i klienti Domova mohli příchozí ochutnat dobroty z rautu od našich kuchařek. Děkujeme všem, kteří jste nás přišli podpořit a těšíme se zase někdy na viděnou. 

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 485x
 
Hodnocení článku: