Vyhledej
Novinky emailem
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

Senioři vzpomínali na výstavě 100 let dvorského hokeje

Redakce / 20.09.2021, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
S uživateli jsme v posledních 2 týdnech navštívili výstavu věnovanou výročí 100 let dvorského hokeje. Pánové zavzpomínali na časy minulé a sportovního ducha stvrdili ještě na staré radnici u pivečka.

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 17. 9. 2021

V pondělí jsme na náměstí v rámci Dne sociálních služeb představili náš Domov.

Úterek patřil moravskému burčáku, všichni jsme si na něm mohli pochutnat k obědu. Ještě před tím zkusili někteří své štěstí ve hře Bingo, kde se opět výherce mohl těšit na poukázky do středeční kavárničky. 

Středa patřila nejen oblíbené kavárničce, ale i zpívání s kytarou, kde si bylo možné zazpívat nějakou z oblíbených písniček. 

Čtvrtek nabídl některým obyvatelům Bejvávalo, po kterém následovala schůzka uživatelů s vedením domova. Paní ředitelka pověděla uživatelům, co nás aktuálně čeká a co se plánuje, připomněli jsem si některé společenské akce a řekli si, na co se můžeme těšit v následujícím období.

Páteční dopoledne nás navštívila paní kadeřnice, která opět upravila vlasy všem, kteří měli zájem. Zavítala mezi nás i Andrea se svou fenkou Blondie, která milovníky pejsků vždy potěší.

Pokud to ještě počasí dovolí, vyrážíme ven, mimo Domov. Navštívili jsme farmářské trhy na náměstí, kde si uživatelé mohli nakoupit ovoce, uzeninu a další pochutiny, někteří se dočkali i projížďky kabrioletem do nedaleké kavárny a rybárny u Fleků, kde si pochutnali na všemožných dobrotách. 

Podnikli jsme výlet do nedalekého hospitálu Kuks, kde jsme si prohlédli celý areál a nahlédli i do bylinkové zahrádky. V rámci individuálních aktivit jsme využívali co nejvíce teplé počasí a trávili čas venku či na vyjížďkách na skútru.

Doufejme, že nám počasí ještě pár teplých dní přinese. 

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 470x
 
Hodnocení článku: