Vyhledej
Novinky emailem
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

Senioři z Domova důchodců jako modelové s kulisami dvorské zoo

Redakce / 12.05.2021, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Minulý týden nás hned od pondělí čekal velmi zajímavý program. S vybranými uživateli jsme navštívili místní Safari park, kde jsme měli domluvené focení se zvířaty na nový kalendář na rok 2022.

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 11. 5. 2021

Minulý týden nás hned od pondělí čekal velmi zajímavý program. S vybranými uživateli jsme navštívili místní SafariPark, kde jsme měli domluvené focení se zvířaty na nový kalendář na rok 2022.

 Vybrané uživatele – modelky a modely nalíčila, jako již tradičně, kosmetička Eliška Provazníková, kadeřnici tentokrát zastoupily naše šikovné pracovnice – paní Lucie Haková a Pavlína Fridrichová. O profesionální fotografie se postaral Marian Volek. V SafariParku se nám celý den věnovala paní Andrea Mašínová a pan Pavel Moucha. Společně se můžeme těšit na snímky našich obyvatel se slony, plameňáky, žirafami, surikatami, antilopami a dalšími zvířaty. I když počasí bylo spíše chladnější, všichni jsme si ho moc užili. Ostatně reportáž z akce od reportérky ČRo HK Jany Házové si můžete dočíst zde. Ještě jednou obrovský díky všem, kteří se o tento krásný zážitek zasloužili. 
 
Během týdne nás navštívil p. Poláčik, který odsloužil římskokatolickou mši. Dále nás čekalo Bejvávalo, se Šárkou si někteří uživatelé mohli přesadit kytičky. O víkendu nás čekala zvířecí návštěva. Přišla nás pozdravit jehňátka, k někomu skočila až do postele. 

Poslední dny si naplno užíváme slunného a teplého počasí venku a na zahradě. Dnes opožděně zapálíme čarodějnici a opečeme si špekáčky.
A pak doufáme, že už snad přijde i teplejší počasí. 

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 432x
 
Hodnocení článku: