Vyhledej
Šikovné nákupy
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

V Domově důchodců probíhá tento víkend plošné testování. Nakaženi jsou 3 klienti

Redakce / 24.10.2020, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Bohužel pro i my pro vás nemáme úplně nejlepší zprávy. Situace se týká výskytu koronaviru v našem Domově. K dnešnímu dni jsou pozitivní 3 klienti. Jejich zdravotní stav je stabilizovaný, rodiny jsou o situaci informovány.
 
Všechny klienty i zaměstnance čeká tuto sobotu a neděli plošné testování, výsledky bychom měli znát nejpozději do 48 hodin. 

Od začátku minulého týdne pracujeme všichni v respirátorech, začátkem tohoto týdne jsme zrušili všechny společné akce, klienti se zdržují na svých pokojích, snažíme se minimalizovat jejich kontakty. Do této chvíle jsme se snažili zajistit v dostatečném rozsahu i individuální aktivity na pokojích uživatelů.

Celou vzniklou situaci koordinujeme s Krajskou hygienickou stanicí a ošetřující lékařkou klientů, informován je zřizovatel Královéhradecký kraj i zástupci města Dvůr Králové nad Labem. Ochranných pomůcek máme dostatek. 

Ve chvíli, kdy budeme znát výsledky testů, budeme vás informovat. Zároveň budeme moci společně s odborníky lépe zacílit epidemiologická opatření. 
Pokud by se změnil zdravotní stav vašich blízkých, budeme vás kontaktovat. Pokud byste měli sami nějaké dotazy, využijte telefonní čísla v časech 13:00 – 15 hodin: 499 321 891 – 2 (celý týden), nebo 601 157 610 nebo 774 461 333 (pondělí až pátek) nebo napište zprávu. 

Naším společným zájmem je, abychom toto složité období zvládli ve zdraví a v maximální psychické pohodě. 

Děkujeme za pochopení a podporu a věříme, že to společně zvládneme.

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1096x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět