Vyhledej
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

Vánoční setkání v Domově důchodců

Redakce, / 24.12.2023, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
V úterý 19. prosince jsme se společně s našimi uživateli, rodinnými příslušníky a dobrovolníky sešli při každoročním Vánočním setkání. Společně jsme zavzpomínali na uplynulý rok a poděkovali všem dobrovolníkům, kteří nám pomáhali.

FOTOGALERIE - Vánoční setkání – 19.12.2023


Každý dobrovolník si odnesl stužku a drobný dárek. Duchovní rozměr Vánoc nám přiblížila svým osobitým způsobem Anička Holínská, farářka Československé církve husitské.
Celou akcí nás svými krásnými písničkami doprovázela paní Lucie Třešňáková, která po všech ceremoniích navázala dalšími písněmi, které si s ní mnozí rádi zazpívali.
Otevřeli jsme také novou výstavu obrázků paní Pavly Kratěnové. Tu můžete shlédnout u nás v Domově na obou patrech na jídelnách do konce února 2024.

Paní Třešňáková nám ve spolupráci s organizací Klubko s nití pomáhá, z.s., darovala velké množství ručně užitých dek, rukávníků a interaktivních deček, které poslouží našim uživatelům. Mockrát děkujeme. 

Děkujeme také našim kuchařkám, které nám připravily skvělé občerstvení v podobě výtečných kanapek, koblížků a zákusků. Byla to úplná pastva nejen pro oko. Nechyběla dobrá káva, pivo či víno.
Všichni jsme si vánoční setkání moc užili. 

Děkujeme všem příchozím, dobrovolníkům, zaměstnancům a všem kteří se na akci podíleli, přejeme Vám krásné Vánoce a do nadcházejícího roku všechno dobré. 

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přečteno 198x