Vyhledej
Novinky emailem
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

Výstava - Den krásy v Domově důchodců ve Dvoře Králové

Redakce / 11.08.2019, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Zveme všechny zájemce, kteří nestihli zhlédnout výstavu Dne krásy, která se u nás v Domově konala při příležitosti akce Vítání léta. Nyní mají návštěvníci opět příležitost zhlédnout výjimečné fotografie a přéběhy z jedinečného projektu.

FOTOGALERIE - Výstava - Den krásy v Domově důchodců

Výstava je umístěna v 1. patře na jídelně a je veřejnosti volně přístupná. 

Jen prosíme o respektování klidu a soukromí obyvatel Domova v době podávání obědů a večeří (11:30 - 12:15 a 17:30 - 18:15).

Jak probíhal Den krásy

V pátek 29. 3. 2019 se u nás v Domově důchodců (dále Domov)konala netradiční akce, která proběhla v rámci projektu Ježíškových vnoučat. Dorazily k nám kosmetičky Eliška a Alena z BABOR salonuz Hradce Králové, dále s sebou přivezly úžasnou kadeřnici Zuzku a fotografa Mariho. Uživatelé, kteří měli chuť a zájem, se tak mohli nechat zdarma zkrášlit od těchto profesionálů a nechat se na místě zároveň vyfotit.

Nakonec se celé procedury zúčastnilo 14 uživatelů Domova. Přes počáteční nedůvěru a lehké obavy si všichni účastníci návštěvu v salonu krásy moc užívali. Někteří zažili něco podobného poprvé v životě. Proměna byla leckdy tak velká, že ani pracovníci téměř uživatele nepoznali, jak byli krásní. Po celém kolečku v salonu krásy ještě následovalo focení v reminiscenční místnosti Domova, kde fotograf Mari každému doporučil, jak by měl stát, sedět, komu by slušel jaký klobouček či kytička. Výsledkem jsou úžasné fotografie, ze kterých mají všichni účastníci velkou radost a krásnou památku. Navíc z těchto fotografií před a po vznikla výstava, která nyní zdobí zdi Domova. 

Moc děkujeme nejen my, ale i zkrášlení uživatelé našim Ježíškovým vnoučatům z BABOR salonu v Hradci Králové, kadeřnici Zuzce a fotografovi Marimu za celý pohodový den, úžasně odvedenou práci a pro některé i splněný velký sen.


Mgr. Josef Šimek
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. 

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 2090x
 
Hodnocení článku: