Vyhledej
Šikovné nákupy
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Služby občanům > Sociální služby

Zákaz návštěv v Domově důchodců

Redakce / 13.10.2020, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Od pondělí 5. října 2020 vláda vyhlásila nouzový stav a 8. října 2020 vydala řadu opatření, která mají platit po dobu 14 dnů. Bohužel opatření začala platit v různou dobu, ale součástí byl od 9. října i zákaz návštěv v našem zařízení, a to do 25. října 23:59 hod. Jednou už jsme tento stav zažili a určitě z něho velkou radost nemáme.
 

FOTOGALERIE - Zákaz návštěv

Především proto, že vaši blízcí jsou na vás fixováni a pokud si nebudeme lhát do vlastní kapsy, tak osobní kontakt prostě nahradit nelze. 

V tuto chvíli nám ale nezbývá nic jiného, než toto opatření respektovat a věřit tomu, že za čtrnáct dní vám budeme moci nabídnout příznivější zprávy. Vyzývám vás tedy, abyste (pokud je to možné) využili se svými blízkými kontakt po telefonu, napsali jim, případně se zastavili s nějakým balíčkem. Jídla ale prosím, nenoste mnoho, uživatelé mají jídla dost – spíše nějaký osobní pozdrav (namalovaný obrázek, fotografie, časopis, atd.). Vše uživatelům, rádi předáme. 
Budeme rádi, když nám z provozních důvodů budete schopni předat balíčky do 17 hodin

Pro naše uživatele se v Domově nic nemění, o této situaci jsme je informovali, aktivity zachováváme tak, jak jsou na ně zvyklí. Pokud budou vaši blízcí potřebovat ošetření ve zdravotnickém zařízení budou mít k dispozici ochranné pomůcky (respirátor a rukavice). Pokud by se změnil jejich zdravotní stav, budeme vás kontaktovat. Pokud byste měli sami nějaké dotazy, využije telefonní čísla: 499 321 891 – 2 (nepřetržitě), nebo 601 157 610 nebo 774 461 333 - do 15 hodin nebo napište zprávu.
Opět se Vám ozveme koncem příštího týdne.
Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme.

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 203x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět