Vyhledej
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Turistika > ZOO a Safari

Vstup a palačinka za 10 Kč - dobré vysvědčení se v královédvorské zoo vyplatí

Redakce / 30.01.2017, Dvůr Králové nad Labem
V období od 31. ledna do 5. února mají děti, které si s sebou do zoo přinesou vysvědčení, kde nebudou horší známky než jedničky a dvojky, vstup za symbolických deset korun. V Restaurantu Lemur si za pěkné vysvědčení mohou pochutnat na sladké pochoutce rovněž za 10 Kč.

Na konec školního pololetí navazují v některých okresech jarní prázdniny. Proto se každou středu a pátek od 6. února do 19. března se můžou návštěvníci těšit na komentované prohlídky po zahradě. Sraz je před 13. hodinou u hlavní pokladny. Průvodce je k dispozici v rámci ceny vstupného.

Po celou dobu jarních prázdnin jsou také připraveny pátrací kvízy, kterými si můžete zpestřit procházku po zimní zoo. Kvízy jsou k vyzvednutí zdarma na hlavní pokladně u vjezdu do safari a vyhodnocení odpovědí najdete v Galerii Zdeňka Buriana.

Někdy se vyplatí dojet do zoo přímo ze sjezdovky nebo si nechat skipasy v bundě, protože po předložení permanentky Ski resortu Černá Hora-Pec či karet Harrachov Card a Rokytnice Card dostanete po celou zimu 20% slevu na vstupné pro dospělého i pro dítě. 

Zdroj: ZOO Dvůr Králové



Související články
Africké safari Josefa Vágnera se stalo kulturní památkou, v královédvorské zoo oslavují zápis již třetí památky do seznamu Ministerstva kultury
Rekonstrukce Vodního a Ptačího světa, restaurace u Lemurů o jedno patro vyšší - novinky královédvorské zoo na rok 2017
Vaše komentáře

Přečteno 905x
 
Kontakt


Domov důchodců 
Dvůr Králové nad Labem

Roháčova 2968
544 01  Dvůr Králové nad Labem

Příspěvková organizace zřízená Královéhradeckým krajem
Kontakty:
E-mail: reditel@domovdknl.cz
Tel.: 499 321 891 
Web: http://www.domovdknl.cz/
Fcb: https://www.facebook.com/domovdknl/

Kalendář akcí
duben 2025
PoÚtStČtSoNe
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

TOPlist