Vyhledej
Šikovné nákupy
Domov důchodců Dvůr Králové n. L. > Doprava > aktuálně

Po Velikonocích nebudou 2 dny jezdit vlaky ze Dvora Králové do Staré Paky

Redakce / 10.04.2020, Královédvorsko
Na dva dny - 15. a 16. dubna 2020 bude uzavřena železniční trať č. 030 v úseku Dvůr Králové nad Labem - Horka u Staré Paky - Stará Paka. Vlaky nahradí autobusy.

Všechny vlaky budou po dobu výluk nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Odjezdy a příjezdy náhradní autobusové dopravy jsou organizovány dle pravidelného jízdního řádu - jezdit bude dvě podoby NAD: přímá a zastávková - viz zobrazení na mapách níže. Výluka může mít vliv na přípoje systému IDS. 

Z důvodu vládního nařízení je počet spojů a kapacita autobusů náhradní autobusové dopravy omezena. Zároveň však již počítejte s kontrolou jízdních dokladů a nástupem do autobusu předními dveřmi - více o bezpečnostním nařízení kraje týkající se nákupu jízdenek a odbavení cestujících je zde.

Přehled linek náhradní autobusové dopravy (NAD):

Linka NAD za R vlaky, přímá linka – autobusy jedou v úseku Dvůr Králové nad Labem - Stará Paka a opačně. Zastavují pouze na mimořádné zastávce „Nová Paka, poliklinika“. 
 

 Linka NAD za R vlaky, zastávková linka – autobusy jedou v úseku Dvůr Králové nad Labem - Stará Paka a opačně. Zastavují na zastávkách „Bílá Třemešná, žel.st.“, „Mostek, koupaliště“,

Kateřina Sekyrková
Zdroj: SŽDC

Související články
Kvůli opravě kanálových poklopů se na dva týdny pro dopravu UZAVŘELA Jiráskova ulice (od Karlova nahoru)
Od pondělí 6. dubna se bude opravovat silnice z Komárova směrem ke Kocbeři
Po Velikonocích se budou opět odbavovat cestující ve vlaku i autobusu
Doprava v České Skalici zhoustne: obchvat je na půl roku pouze jednosměrný
Vaše komentáře

Přečteno 545x
 
Hodnocení článku: